Dostawa

 

Dostawa Towarów nie jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

 

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską poprzez firmę DPD Polska. Czas realizacji dostawy to najczęściej 2 dni robocze. Szczegóły na stronie https://www.dpd.com.pl/. Koszty dostawy przez kuriera są uzależnione od kraju wysyłki i sposobu płatności.  Dla każdego towaru są ustalane indywidualnie i zostaną wskazane w trakcie składania Zamówienia. Dla zamówień z opcją dostawy:

 

Przelew tradycyjny

Płatność

Płatnosc za pobraniem

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia, w zależności od dostępności towaru.

 

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu MARCONIFASHION oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

 

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.