Czy moda jest gotowa na PLUS SIZE?

Świat mody , w którym do niedawna królowały modelki o mocno wychudzonych sylwetkach, otwiera się coraz czesciej na większe rozmiary i promocję plus size.

„Plus size” pod kątem postrzegania projektanta daje ogromne pole do popisu pod względem tkanin i ich przestrzeni. Prawdziwy profesjonalista nie patrzy na „Plus size” jako gorszy temat, a wyzwanie, nowy ocean możliwości i nisze klientów, którzy szukaja odpowiednich rozwiązań i inspiracji modowych.

Jako firma odzieżowa dobrze wiemy, że nikt na świecie nie ma monopolu na definicję piękna. Dlatego jest to dla nas ważne, by każda kobieta czuła się wyjątkowo.

Jakie sukienki wybierać w rozmiarze plus size.?

Kobiety maja różne sylwetki. Nie każda z nas posiada figurę modelki, zgrabne nogi, płaski brzuch. Obecne czasy nie mają sprecyzowanego kanonu piękna, dlatego jeżeli czujesz się dobrze i akceptujesz swoje ciało. Tak naprawdę nie musisz nic zmieniać. Zaokrąglenia tu i ówdzie też są piękne, a kobiety w większych rozmiarach nadal mogą ubierać się modnie i na czasie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze sukienek plus size

  1. Krótki rękaw: zwróć uwagę na rękawek, raczej omijaj sukienki bez rękawów! Staraj się ukryć górną część ręki. Postaw na sukienki z długim, lub krótkim rękawem.
  2. Odpowiedni dekolt: eksponuj biust, niezaprzeczalnym atutem pani w rozmiarze plus size jest atrakcyjny biust. Staraj się wybierać dekolt, który go podkreśli. Dobrym rozwiązaniem są dekolty typu koperta.
  3. Rozkloszowane sukienki: Jeśli chcesz wyszczuplić biodra i pupę, sukienka rozkloszowana to dobra opcja. Wiele wariantów tego fasonu powoduje ze ten typ sprawdza się u większości sylwetek.
  4. Sukienki maskujące brzuch: Jeśli chcesz pomniejszyć brzuch, wybieraj sukienki z baskiną.
  5. Marszczenia przy pasie: Przy sylwetce typu GRUSZKA , raczej unikaj sukienek z dużą ilością marszczeń przy pasie. Ten fason poszerza biodra!!